Як радник Путіна керував захопленням України: оприлюднені секретні матеріали

  461
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Захоплення України організовував поетапно радник президента Росії Сергій Глазьєв.

  Про це написав журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

  “Це буде в усіх підручниках з історії! Як проводився “референдум” в Криму, хто давав накази, як “мирні шахтарі” виходили на мітинги на підтримку “народної республіки” і “руського міра” – все це тут. Справа проти Януковича відкрила секретні матеріали”, – зазначив Бутусов.

  За його словами, мова йде про аудіозаписи розмов між радником президента РФ Глазьєвим і депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, “Інституту країн СНД” – одними з провідних фахівців з України в оточенні Путіна.

  “27 лютого, одразу після захоплення ключових об’єктів Криму російськими спецпідрозділами, Глазьєв обговорює кого треба включити до складу майбутнього” уряду Криму “. 27 лютого Затулін доповідає Глазьєву, що у нього є загони в Харкові – “Оплот”, і в Одесі – “Народні дружини”. “Я їх частково задовольнив, але у них великі апетити”, – пише Бутусов.

  “27 лютого з Харкова в приймальню Глазьєва дзвонить з Харкова співробітниця ватажка” Цитаделі “Євгена Жиліна.” Дзвоню з приводу кошторису на людей “. 28 лютого Затулін повідомляє Глазьєву, що він профінансував антиукраїнські виступи в Одеській і Харківській областях”, – додав він.

  На записах зафіксовано, як 1 березня Глазьєв говорив про необхідність зібрати в Запоріжжі натовп для захоплення облдержадміністрації, і підпорядкуванні міліції загарбникам.

  “У мене пряме доручення керівництва піднімати людей в Україні”. “Ситуація серйозна – йде війна”. Жодного пострілу ще не прозвучало – а Глазьєв вже веде війну”, – пише Бутусов, цитуючи Глазьєва.

  1 березня Глазьєв дав вказівки одному з організаторів проросійського мітингу в Одесі, що натовп відпускати не можна, і треба брати облраду і збирати депутатів, і не розходитися, поки депутати не приймуть рішення про визнання влади в Києві нелегітимною.

  “Треба робити як в Харкові та Одесі – там уже облради забрали наші хлопці”, – говорить він.

  “У нас зараз Рада Федерації вже проголосувала указ про використання … (про застосування військ за кордоном – ред.). Це серйозно і вас підтримають, не хвилюйтеся. Потрібні звернення до Путіна. Нам дуже важливі рішення облради. Ви їх просто привозите також, як робили ці … (так збирали депутатів в Криму) Хто там коливається брати за шкірку і привозити”, – давав вказівки радник Путіна.

  “6 березня Глазьєв дзвонить Аксьонову і повідомляє, як саме треба формулювати питання в бюлетені для “референдуму”. Аксьонов доповідає – з РФ прибули до Криму п’ять груп для організації агітації на підтримку “референдуму”, причому з уже видрукуваною продукцією”, – пише Бутусов .

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин