Зірковий батальйон із України відзначили в Кремлі “російськими Греммі”

  254
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  У середу, 13 грудня, у Кремлівському палаці відбулася церемонія вручення Російської національної музичної премії, яку отримали безліч українських зірок.

  Про це передає ТАСС.

  Нагорода була представлена ​​в 16 основних номінаціях, у 4 із яких перемогли українські зірки.

  Так, на думку членів Академії російської музики, “Кращим поп-виконавцем” став український молодий виконавець Микита Алексєєв (Alekseev), який нещодавно з аншлагом виступив у Москві.

  “Кращою поп-виконавицею” стала скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка регулярно отримує нагороди в Москві. Так, на фестивалі “Пісня року” вона отримала звання “Співачка року”. Крім того, нещодавно в Кремлівському палаці отримала “Золотий грамофон”, стала “Жінкою року”, а також увійшла в список найбільш сексуальних жінокРосії.

  Зазначимо, що в цій же сукні Лобода отримувала нагороду російського “Нового Радіо” під назвою “Вища ліга”.

  “Піснею року” стала композиція “Тает лед” популярного українського гурту “Гриби”, яка погрожує піти зі сцени наприкінці 2017 року.

  Зазначимо, що премію також отримала українська співачка Йолка, яка називає Москву “містом своєї реалізації”. Її пісня “А я тебя нет” перемогла в номінації “Краща пісня до кінофільму або серіалу”.

  На церемонії також була присутня скандальна українська співачка Ані Лорак, яка також із завидною регулярністю отримує премії в Москві.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин