Лукашенко принизив Путіна на навчаннях “Захід-2017” (відео)

  505
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Білоруський президент Олександр Лукашенко відмовив Путіну в спільному відвідуванні фіналу військових навчань “Захід-2017”

  Як стало відомо, президенти Російської Федерації і Республіки Білорусь спільно не відвідати жоден з полігонів на території Росії. Причиною відмови Лукашенка стали протестні настрої в його країні, а також агресивна поведінка російських солдатів під час навчань.

  “Президент Лукашенко скасував свою поїздку в Росію і прийняв рішення спостерігати за навчаннями виключно на полігоні в Білорусі”, – вказується в повідомленні.

  За підсумком, за тактичним епізодом ведення маневреної оборони і переходом в наступ на 33-му загальновійськовому полігоні Західного ВО “Луга” в Ленінградській області спостерігали тільки російський президент Володимир Путін, глава Міноборони Шойгу і начальник ГШ Герасимов.

  З повітря маневр підтримували три бомбардувальники Ту-22МЗ зі складу 52-го ВБАП (Шайковка), 22-го ВБАД (Енгельс).

  Як відзначили іноземні спостерігачі, ефективність маневрів сильно зіпсували погодні умови.

  Нагадаємо, військово-транспортні літаки РФ Іл-76 під час проведення скандальних навчань «Захід» порушили повітряний простір Литви. Інцидент стався 16 вересня.

  Навчання “Захід-2017” почалися на території Росії і Білорусії 14 вересня. У них беруть участь майже 13 тисяч осіб, сотні танків, реактивних систем залпового вогню і мінометів, а також десятки бойових кораблів і вертольотів.

  Джерело: Znaj.ua

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин