Янукович досі обкрадає українців: розкрито схему

  135
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  янукович

  Після втечі Віктора Януковича з Межигір’я українцям невпинно обіцяють довести справу «легітимного» до фіналу, а все майно екс-гаранта націоналізувати

  Однак цього так і не сталось. Раніше земля та майно в Нових Петрівцях належало Державному управлінню справами. Потім все перейшло до Кабміну, далі – Міністерству екології та НАК “Надра України”. На цьому державна власність Межигір’я завершується, адже у 2007 році “Медінвест Трейд” уклав угоду, згідно з якою вся резиденція перейшла в приватну власність компанії. Вже за місяць ТОВ “Танталіт” став новим власником елітного майна, а НАК “Надра України” отримала приміщення на Парковій алеї, оцінене в 93 мільйони гривень.

  Важливою датою стало 1 серпня 2017 року, коли суд визнав незаконними договори, за якими приватизовували резиденцію, тому незабаром будинок Януковича повинен перейти до державної власності. Однак скандальний “Танталіт” змінив кілька власників, що дає можливість “колишнім” повернути все назад.

  Ще у 2013 році компанія належала Сергію Клюєву. Офіційно підприємство займалось будівництвом, здачею в оренду та обслуговуванням будівель, насправді ж було створене спеціально для афери з привласненням Межигір’я. Поки правоохоронні органи метикували, за що висунути підозру Віктору Януковичу та ніяк не могли накласти арешт на компанію, ТОВ “Танталіт” переписали на Олександра Приймака. За словами нового власника компанії, тепер він може відсудити всі активи підприємства, в тому числі, Межигір’я.

  Поки резиденція тримається на самоокупності за рахунок відвідувачів, інший бізнес родини “легітимного” активно функціонує та приносить прибуток, з’ясували журналісти. Заробляти Януковичу вдається з українського державного бюджету, а дозволяють це все вітчизняні чиновники.

  Коханка екс-президента Любов Полєжай виявилась здібною бізнес-вумен. Вона є бенефіціарним власником дитячого табору під Києвом, на території якого є два басейни, вихід до Дніпра. Це справжній елітний санаторій, який не припинив своєї роботи після подій на Майдані. Відпочинок для дитини тут не з дешевших. В осінній період путівка на 6 днів коштує 6,3 тисячі гривень. В розпал відпочинкового сезону коханка Януковича отримує чималу суму з гаманців українців.

  Співзасновником табору є благодійний фонд “Дорога майбутнього”, організатором якого є Любов Полєжай. Навіть юридична адреса збігається з головним офісом “Танаталіту”.

  За матеріалами “Канал 24“.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин