Лідер російського гурту підтримав Україну та назвав Путіна катом

  268

  Засновник та лідер російської групи “Елізіум” Дмитро Кузнєцов відверто висловився про війну в Україні, яку розв’язав Путін.
  Як розповів Кузнєцов в інтерв’ю виданню Karabas Live, він та його колеги намагаються жити по совісті, щоб спокійно дивитися своїм дітям в очі.
  “99% моїх друзів підтримують Україну, є антифашистами і не є гомофобами. Я не можу впливати на всю країну, але я можу робити так, щоб моя аудиторія замислювалася над тим, що відбувається. Якщо їм це потрібно, звичайно”, – наголошує лідер “Елізіуму”.
  Всі імперії колись впадуть – знання цього закону, наприклад, допомагає зрозуміти, що чекає в результаті Росію. Для цього не треба бути Вангою. Коли це станеться – через 5 років, 25 або через 50 – інше питання. Але станеться точно, – додає музикант.
  Гітарист також розповів, що спонукало “Елізіум” у свій час записати альбом “Найкращі співанки”:
  Українська мова дуже музикальна. Я зрозумів це ще в юності, слухаючи ВВ і Mad Heads. І ще “Скрябін” обов’язково. Для нас це стовпи української рок-культури. Так що ми записали цей альбом собі на втіху. І, наскільки я знаю, залишаємося єдиною в історії російською групою, яка випустила цілий реліз українською мовою.
  Журналісти видання зауважили, що деякі українці компліменти росіян нашій країні і культурі сприймають як погляд зверху вниз на “смішних хохлів”.
  Тобто, якщо хтось в Росії зізнається в любові до української культури і мови, вважає їх близькими по духу, називає Путіна диктатором, мерзотою і катом, що розв’язав війну, це в Україні сприймають як насмішку? – уточнив артист.
  Знаєш, ми виступаємо на різних російських фестивалях, і я не раз чув, як мені глузливо кричали в спину про “хто не скаче, той москаль”. Серед творчих людей в Росії зараз приблизно ті ж 80% лояльних до влади, як і по всій країні. Левова частка рок-музикантів – “ватні” ура-патріоти. Ми граємо з ними на одній сцені, ділимо гримерки. і нам багато чого доводиться вислуховувати з приводу нашої любові до України, – поділився Кузнєцов.
  При цьому артист наголосив, що “Елізіум” тепер не їздить в Крим ані відпочивати, ані виступати. “Відібравши Крим в України, Путін відібрав його і у мене”, – додає Кузнєцов.
  Мені прикро, коли в Україні говорять, що всі росіяни – вороги. Навіть якщо 80% підтримки Путіна – це правда, залишаються 20%. А це приблизно 30 млн росіян, які проти режиму і за Україну. З огляду на, що у вас серед 40 млн є свої “ватники”, я не виключаю, що в самій Україні тих, хто ненавидить Путіна, не більше, ніж в Росії, – підсумовує музикант.
  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин