Як однією новиною про гуманітарку Кремль обдурив всіх росіян

  408
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Москва зробила відволікаючий маневр, показавши росіянам, що гроші на утримання Криму та Калінінграда знайдені за рахунок скорочення гумпомощі, що відправляється на Донбас. Насправді, Росія продовжить фінансування бойовиків через засекречені статті російського бюджету

  Як і раніше працює кілька каналів допомоги бойовикам Донбасу, в тому числі і гуманітарної, – заявив Директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, коментуючи плани Кремля відмовитися від поставок гуманітарної допомоги на Донбас, щоб перенаправити кошти на якісь «проекти» в Калінінграді і включеному Криму. Відповідна інформація, нагадаємо, з’явилася в минулу п’ятницю, 15 вересня.

  За його словами, не можна розраховувати, що в «ЛДНР» «все відразу накриється».

  «Росія вирішила показати через відкриту частину бюджету, звідки буде взято гроші на Крим і Калінінград. Це лише вершина айсберга, а насправді четверта частина російського бюджету засекречена. Треба розуміти, що військова допомога Росії першого корпусу «ДНР» і другого корпусу «ЛНР» йде через армію РФ, по лінії Генерального штабу. Це засекречена стаття про фінансування 8-ї армії, важко визначити, яка частина її фінансування йде на Донбас. Заявлені зміни в бюджеті Росії ніяк не позначаться на фінансовому та матеріально-технічному оснащенні корпусів «ЛНР/ДНР», – заявив Тимчук.

  Експерт зазначає, що значна частина допомоги надається через численні російські благодійні фонди.

  «Через давні механізми «примусу до благодійності» кошти збираються і фінансуються різні проекти в «ЛНР/ДНР», не обов’язково військові. Тому не можна сказати, що там все відразу «накриється», – дав свій прогноз Тимчук.

  Джерело: Politeka

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин