Мішок цибулі за життя: як ватажки бойовиків платять їх батькам

  87
  Овочі вивантажують партіями, адже втрати в лавах терористів чималі і таку цинічну “компенсацію” возять багатьом родинам, пише Знай
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Коли ватажки терористів набирали до своїх лав найманців, їм обіцяли буквально золоті гори – повне забезпечення, чималу грошову “винагороду”. Проте, життя кожного із них, як показує практика, насправді жодного значення в так званій “ДНР” не має.

  Подібний випадок днями стався в одному із селищ на Донбасі. На відео, яке нещодавно з’явилося у мережі, можна побачити, як людина у військовій формі приїздить до батьків одного із загиблих бойовиків. Пізніше стає зрозуміло, хто він, чоловік представився практично одразу:

  “Я командир вашого сина. Він був дуже хороший хлопець. Загинув під час танкової атаки. З бліндажа з гранатометом вискочив – потрапив під снайпера”, – говорить він.

  Згодом непроханий гість пафосно перераховує батькам всі “заслуги” покійного, дістає з машини мішок, швидше за все із цибулею, і віддає його батькові. В авто залишається ще багато такого вантажу – напевно, призначеного для родичів інших найманців, яких спіткала така ж сама доля, як і згаданого юнака.

  Кому взагалі прийшла цинічна ідея оцінювати життя овочами, не відомо, але терористи постійно нарікають на складну “продовольчу ситуацію в регіоні”, тому, можливо, навіть цибуля для них – на вагу золота.

  Поділись

  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин