Повний провал: Експерт назвав вражаючу цифру туристів в Криму до і після анексії

  1416

  Офіційна цифра Росії щодо кількості туристів у анексованому Криму значно завищена. Якщо Ростуризм озвучує 3,7 млн, то реальна від неї суттєво відрізняється. Про це говорить екс-міністр курортів і туризму Криму доокупаційних часів Олександр Лієв, передає nv.ua.

  “Півострів відвідали близько 1,5 млн осіб, з яких українців з материка було усього 80 тис. осіб. При цьому в 2013-му в Криму побували 6 млн туристів, з них 4,5 млн були громадянами України”, – зазначає він в коментарі.

  Кримчани також відзначають, що сезон 2017 став одним з найгірших за останні роки. Власник готелю у Феодосії зізнався журналісту, що значно піднялися ціни на їжу, алкоголь і розваги, а через неконкурентоспроможність з Турцією та Грецією кількість туристів різко скоротилася.

  “Російський уряд субсидує туристів-бюджетників, оплачуючи, наприклад, авіаперельоти до Сімферополя. Хоча і тут урізали фінансування: в 2014-му на ці цілі бюджет РФ виділив $13,6 млн, а цього року – лише $8 млн.”, – цитує видання Лієва.

  Основними туристами у Криму після анексії стали бюджетними, які обирають недорогі пансіонати з харчуванням і не купують нічого, крім дешевих сувенірів. При цьому пляжі ПБК в цьому році були заповнені тільки на третину.

  Надзвичайні новини

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин