Канада почала масово відмовляти українцям у візах – посол

  26
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  За перші три місяці цього року Канада відмовила у візі 34% українців.

  Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

  Ми зараз маємо катастрофічно великий відсоток відмов українцям в канадських візах. Критично великий відсоток відмов. Якщо в минулому році кількість відмов зменшилася і дійшло до 24%, то в цьому році в першому кварталі ми мали 34% відмов українцям в канадських візах,” – сказав Шевченко.

  Він наголосив: безвізовий режим із Європейським Союзом має підштовхнути владу Канади до перегляду ситуації з великою кількістю відмов. “І мені здається, що безвізовий режим з Європейським Союзом має підштовхнути наших канадських друзів до того, щоб переосмислити цю історію. Україна зараз не входить в число країн з найвищими міграційними ризиками”, – заявив посол.

  На його думку така велика кількість відмов існує через недосконалу оцінку українців та пов’язаних з цим міграційних ризиків. Також він сказав про позитивні зрушення.”Канада істотно скоротила час на розгляд візових документів. Зараз середній час розгляду візових документів в канадському посольстві коливається на позначці 5-6 робочих днів. Можливо, до 7 робочих днів. Це набагато кращий показник, ніж у більшості країн, де Канада видає візи”, – розповів Шевченко.

  Поділись

  • інші новини




  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин