Зміна пріоритетів: туристи змінили думку про найкрасивішу країну світу

  47
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Читачі серії путівників Rough Guide заново визначили найкрасивішу в світі країну- нею стала Шотландія.

  В опитуванні Шотландія обійшла Канаду, яка посіла друге місце, повідомляє британське видання The Independent.

  «Хто може заперечувати, що ці дикі пляжі, глибокі озера і скелясті замки – одні з найбільш чудових і гарних місць у світі?», – йдеться в публікації.

  До рейтингу також потрапили Нова Зеландія, Фінляндія, Норвегія і ПАР. Англія посіла сьоме місце, Уельсу читачі віддали 10-ту сходинку.

  Шотландські туроператори вважають, що результати опитування залучать в країну більше туристів. «Ми дуже раді, що Шотландія отримала цю чудову нагороду від читачів Rough Guide. Але такі результати не стануть сюрпризом для всіх, хто вже побував у нашій країні», – заявив виконавчий директор національної туристичної організації Шотландії VisitScotland Малкольм Ругхед.

  За його словами, в Шотландії всі мандрівники мають особливі враження, які не можна відчути більше ніде в світі. Водночас і гостей, і місцевих закликають поважати природу Шотландії, щоб краса країни збереглася для багатьох наступних поколінь.

  Фото на обкладинці: краєвид Единбурзького замку – однієї з найвідоміших визначних пам’яток Шотландії, Photoshot/Укрінформ

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин