“Стали гaрматним м’ясом”: у Рoсії знищені oфіцери з Криму, які зрaдили Україну

  408
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  У російськoму Дагeстані знищeні офіцери кримськoї “Альфи”, які зрaдили Укрaїну, Олександр Байбутлов і Денис Ракицький.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

  “90% складу кримських підрозділів СБУ перейшло на сторону російських окупантів. Але ті їхні колишні товариші по службі, які зберегли вірність українській присязі, продовжують цікавитися діяльністю ворога в Криму. 28 серпня сталося мало чим визначна подія. За даними російських ЗМІ, на околиці Хасав’юрту, в далекому російському Дагестані місцеві партизани атакували групу спецназу ФСБ РФ”, – зазначив він.

  “Два російських силовика були знищені на місці. Ними виявилися колишні співробітники спецпідрозділів СБУ, оголошені в Україні в розшук за дезертирство підполковник Олександр Байбутлов, 1.11.77 року народження, із Севастополя, і підполковник Денис Ракицький, 6.08.77 року народження, із Севастополя”, – додав журналіст.

  Бутусов інформував, що обидва зрадники разом закінчили Севастопольський військово-морський інститут імені Нахімова, а в березні 2014-го проходили службу в Центрі спеціальних операцій СБУ в Севастополі. Ракицький був командиром групи у відділі, а Байбутлов – головним спеціалістом відділу.

  “У березні 2014-го Ракицький і Байбутлов відмовилися виконувати накази командування, перейшли на бік ворога. У 2016-му в нагороду за зраду нагороджені медаллю МО РФ “За повернення Криму”. Для перевірки лояльності і відданості окупантам, їхній підрозділ, який перейшов до складу ФСБ РФ, почали постійно спрямовувати для участі в каральних операціях у Чечню і Дагестан. І ось під час чергової каральної експедиції, повстанці Дагестану зуміли атакувати і знищити зрадників України”, – написав він.

   

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин