Дмитро Ярош відкрив монумент полеглим воїнам УПА

  142
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  27 серпня 2017 р. на горі Діл в с. Недільна Старосамбірського району Львівщини відбулося урочисте відкриття Вежі Пам’яті – величного пам’ятника курсантам підстаршинської школи УПА, що діяла в цій місцевості у 1943-44 роках. На цьому місці 105 безстрашних упівців прийняли бій з більш як трьохтисячним німецьким угрупуванням. 43 юнаки-партіоти навічно лишились у цій землі, пише Сектор правди.

  На місці їх загибелі народною толокою споруджено унікальну вежу-дзвіницю висотою 43 м за проектом архітектора Олеся Дзиндри. У зведенні вежі найактивнішу участь брали ветерани Української Добровольчої Армії.

  Командувач УДА Дмитро Ярош, якого громада Старосамбірського району запросила ударити в дзвін на відкритті Вежі Пам’яті, піднявся на висоту 43 м над рівнем гори Діл. Величний подзвін Вежі звістив гори і доли про те, що нація українців ніколи не зрадить справи полеглих тут юнаків і обов’язково втілить у життя їх гарячі, щирі юнацькі мрії.

  А їх подвиг надихатиме новітніх вояків УДА, що з урочистостей повернуться на східний фронт разом із своїм Командувачем. Естафету бойової звитяги від бійців УПА до бійців УДА передано.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин