Проблеми Росії з візами США: у РФ зробили влучне зауваження про Київ

  52

  Російський фінансист і блогер Слава Рабинович вказав на важливий момент, пов’язаний з прийняттям США рішення щодо припинення відачі неімміграційних віз в Росії.

  Про це він пише у колонці на “Апострофі“.

  “Насправді, це буде продовжуватися завжди, поки путінський режим так чи інакше не припинить своє існування. По-перше, тому, що цьому режимові нічим відповісти симетрично. Інакше б і не було ніякої війни санкцій і протистояння з Заходом. Це просто недоімперія з постімперськими синдромами, що розвалюється, та пострадянської ностальгією, загорнута в павутину жахливої путінської клептократії”, – зазначає Рабінович, додаючи, що на даний час спостерігається момент припинення дії кремлівської брехні на суспільство.

  Також блогер вказав на те, що після нововведень громадяни Білорусі зможуть отримати візи в Києві, Варшаві чи Вільнюсі, а не як раніше – в Росії. Рабінович вважає це своєрідним тролінгом білорусів з боку США.

  “Тролінгом ще більш високого рівня було би припинення видачі віз росіянам у Москві взагалі і вимога отримувати американські візи в посольстві США в Києві”, – вважає він.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин