Біометрика без черг: у Києві відкрили найбільший у країні сервіс

  32
  Сьогодні, 12 серпня, в Києві в тестовому режимі Державне підприємство “Документ” відкриває найбільший в Україні “Паспортний сервіс” по оформленню біометричних закордонних паспортів та ID-карток, повідомляє прес-служба ДП “Документ”.
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  “Його (“Паспортного сервісу” – ред.) площа становить 1400 квадратних метрів. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних використовуватимуться 27 робочих станцій. Отримати готові документи громадяни зможуть в 9 віконцях видачі. Планується, що новий центр, який буде функціонувати за принципом відкритого простору, в день зможе прийняти понад 1500 осіб”, – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що керівництво підприємства в новому Центрі гарантує своїм клієнтам комфорт і швидкість оформлення документів. До останнього ажіотажу, викликаного скасуванням безвізового режиму, на всі процедури витрачалося не більше 20 хвилин.

  Місяць тому Державне підприємство «Документ» розширило «Паспортний сервіс» у Харкові. Планується розширення Центру обслуговування громадян у Львові (вул. Словацького, 1.)

  Поділись

  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин