А на кого ж там витрачають наші податки? Лише 4 депутати відпочили в санаторіях ВР

  33
  Апарат Верховної ради України повідомив про те, що у 2017 році лише четверо народних депутатів відпочили в закладах, що перебувають в сфері управління Верховної Ради.
  Про це повідомляє Доступ до правди з посиланням на відповідь Апарату Ради на інформаційний запит Комітету виборців України.
  За 2017 рік у таких закладах відпочили разом із сім’ями 4 народні депутати нинішнього скликання і 6 депутатів попередніх скликань.
  «Державні санаторїі Верховної Ради є рудиментом минулого, із яким давно час попрощатися. Більшість депутатів ніколи в них не відпочивали, а тому утримання відповідних закладів є недоцільним. Готельні комплекси, санаторії, пансіонати ВР мають продані на відкритому конкурсі», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.
  В Апараті Ради також  повідомили, що наразі у сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: пансіонат матері та дитини «Таврійські зорі» і готельно-оздоровчий комплекс «Затока» у Скадовську Херсонської області, бази відпочинку «Конча-Заспа» й «Пуща-Водиця» у Києві.
  Відповідно до чинного законодавства народні депутати не мають пільг щодо забезпечення путівками для санаторно-курортного лікування. Відповідне положення було виключене із Закону «Про статус народного депутата України» в 2014 році.
  Поділись

  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин