На Тайвані заборонили продаж Huawei P30, Huawei P30 Pro і Huawei Nova 5T

  104

  Тайванська національна комісія із зв’язку (NCC) наклала заборону на продаж Huawei P30, Huawei P30 Pro і Nova 5T в Тайвані. І проблема зовсім не тому, що є підозри про те, що за допомогою цих смартфонів Китай шпигує за користувачами.

  Проблема пов’язана з відображенням світового часу і сторінки контактів. Вся річ у тім, що тут вказана інформація, ніби Тайвань — це Китай. Сам конфлікт носить політичний підтекст і є частиною політики Тайваню з підтримки національної гідності.

  Вся справа в тому, що Китай вважає Тайвань провінцією, яка відкололася, і робить все, щоб повернути «блудного сина». Але самі тайванці сильно противляться цьому і хочуть зберегти незалежність від континентального Китаю. У їхньому уявленні Тайвань є суверенною державою.

  На даний момент склалася ситуація, що де-факто Тайвань окрема держава, а де-юре — провінція КНР. Міжнародна спільнота визнає той факт, що цей острівний регіон належить Китаю. Але це не заважає Тайваню і далі прагнути до державного суверенітету.

  Тому для цієї маленької, але гордої держави вкрай важлива ідентифікація як незалежної країни, вони прагнуть уникнути будь-яких згадок, що вони частина Піднебесної.

  У своєму рішенні NCC вказала на те, що «маркування регіону на смартфонах не відображає справжніх фактів і завдає шкоди гідності нашої країни». Щоб продажі Huawei P30, Huawei P30 Pro і Nova 5T на Тайвані відновилися, компанія зобов’язана внести відповідні зміни в операційну систему.

  Джерело: Phonearena

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин