«Нескінченний екран» Samsung дебютує в телевізорі Samsung Dual LED TV

  141

  Офіційна презентація Samsung Dual LED TV очікується на виставці CES 2020.

  Сьогодні більшість телевізорів Samsung використовує матриці QLED, які виробляються на базі технології квантових точок. Реєстрація нової торгової марки вказує на те, то Samsung має намір представити нову технологію для своїх світлодіодних телевізорів.

  21 жовтня 2019 року Samsung Electronics подала в Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу заявку на реєстрацію торгової марки Dual LED, яка відноситься до 9 класу з описом: «телевізори; телевізійний монітор; телевізор; пульт дистанційного керування для телевізора; підставка під телевізор; настінний монтаж».

  Заявка була подана компанією Perani & Partners Spa з Італії. Ця компанія часто виступала від імені Samsung Electronics, коли мова йшла про телевізійні новинки. Поки що незрозуміло, чому саме буде відрізнятися Samsung Dual LED TV від інших телевізорів. Раніше в цьому місяці Samsung також зареєструвала торгові марки Zero Bezel і Infinity Screen. Очікується, що новий «нескінченний екран» Samsung повинен дебютувати як раз в Samsung Dual LED TV.

  На початку цього року компанія CES 2019 показала Micro LED-телевізор під назвою The Wall. Офіційна презентація Samsung Dual LED TV очікується на виставці CES 2020 через два з половиною місяці.

  Джерело: Letsgodigital

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин