Xiaomi Redmi Note 7 встановив неймовірний рекорд

  5562

  Як повідомив прес-секретар Xiaomi по глобальному ринку Донован Сун, компанії за шість місяців з моменту початку продажів Redmi Note 7 вдалося продати даний смартфон великим тиражем. Йдеться про цифру в більш ніж 15 млн штук, тобто цей мобільний пристрій став справжнім хітом серед покупців по всьому світу, і у цього звичайно ж є ціла маса причин. Даний телефон пропонує потужне технічне оснащення, хорошу камеру, стильний зовнішній вигляд, сучасне програмне забезпечення і дуже навіть доступний цінник, завдяки якому дозволити собі його покупку можуть всі бажаючі.

  Так, наприклад, якщо говорити про ціну Xiaomi Redmi Note 7 в Україні, то купити найбільш доступну модель даного смартфона можна менш ніж за 6 000 гривень. Цілих 15 млн примірників цього телефону були продані в Китаї, Європі, Індії, та багатьох інших країнах світу, де продається така модель. Ще жоден інший смартфон Xiaomi опинявся настільки популярним серед покупців за перші півроку з моменту початку продажів. Керівництво компанії за рахунок цього переконане в тому, що вона рухається в правильному напрямку, створюючи з кожним роком все більш цікаві в усіх відношеннях моделі мобільних пристроїв.

  Очікується, що вже в кінці 2019 року, після приголомшуючого успіху свого попередника, на ринок вийде його поліпшена в усіх відношеннях модель під назвою Xiaomi Redmi Note 8. Вона повинна отримати більш потужне технічне оснащення, потрійну камеру, сканер відбитків пальців в бічній кнопці і ряд інших особливостей. За рахунок всього цього мобільний пристрій обіцяє стати справжнім хітом серед покупців по всьому світу. Залишилося тільки дочекатися презентації, а потім і старту продажів, який, як і завжди, спочатку відбудеться в Китаї.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин