Важливі водно-болотні угіддя світу

546
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Водно-болотні угіддя зустрічаються у всіх регіонах світу і вважаються найрізноманітнішої біологічної екосистемою. Така місцевість є середовищем існування для безлічі перелітних птахів. У цій збірці ви можете ознайомитися з найбільш важливими водно-болотними угіддями в світі.

Камарг.

Камарг включає в себе дельту річки Рони на південному сході Франції. Приблизно третина Камарга – це болотне озеро. Це одне з кращих місць в Європі, для спостереження за птахами. Камарг залучає безліч фламінго.

угодья

Національний парк Васур.

Васур – це масивна область водно-болотних угідь в індонезійській провінції Папуа, на острові Нова Гвінея. Васур містить безліч тварин, риб (111 видів) і птахів (358 видів). Нинішня територія національного парку Васур має площу 4138 км.

Водно-болотні угіддя Ісімангалісо.

Ісімангалісо – дуже різноманітний регіон в провінції Квазулу-Натал, в Південній Африці. Ісімангалісо добре відомий своїми водно-болотними угіддями, піщаними дюнами і кораловими рифами. На території цих угідь можна побачити слонів, леопардів, чорних і білих носорогів, буйволів.

Дельта Меконгу.

Дельта Меконгу – регіон на півдні В’єтнаму, де річка Меконг впадає в море. Це дуже багатий і пишний регіон, покритий рисовими полями, які приносять В’єтнаму більший прибуток. Жителі сіл біля річки Меконг, використовують її в якості дороги.

Водно-болотні угіддя Какаду.

Національний парк Какаду знаходиться на півночі Австралії. На території парку живуть безліч тварин, включаючи прісноводних і морських крокодилів, яких можна побачити на берегах річок. Також на території парку можна побачити диких коней і буйволів.

Заводь Керала.

Заводь Керала являє собою комплекс лагун і озер, розташованих паралельно узбережжю Аравійського моря в штаті Керала, на півдні Індії. Мережа включає в себе п’ять великих озер, з’єднаних каналами, які поповнюються 38 ріками. Заплави є домом для багатьох унікальних видів водної флори і фауни, включаючи крабів, жаб, водоплавних птахів і тварин, таких як видри і черепахи.

Еверглейдс.

Розташований у штаті Флорида, заповідник Еверглейдс складається з величезної, але дрібної, зарослої травою річки, яка простягається від озера Окічобі у Флориді. Під час сухого сезону вона майже повністю висихає. У Еверглейдс масово сповзаються пітони, що загрожує життю алігаторів, тому пітонів намагаються вивозити. У 2009 році були вивезені 1200 бірманських пітонів.

Дельта Окаванго.

Дельті річки Окаванго в Ботсвані, є одним з найвидатніших внутрішніх водних шляхів світу. Дельта Окаванго славиться широким розмаїттям дикої природи, включає слонів, бегемотів, жирафів, крокодилів, левів, гепардів, носорогів і зебр.

Сундарбан.

Сундарбан є найбільшим прибережних мангрових поясом у світі. Він поширюється по всьому Бангладешу і Західної Бенгалії в Індії.Назва Сундарбан, в перекладі з бенгальської мови, можна дослівно перекласти, як «гарні джунглі» У цьому регіоні мешкають 500 бенгальських тигрів, і 2 види крокодилів, тому тут часто з’їдають необережних людей.

Пантанал.

Пантанал є найбільшим водно-болотним угіддям у світі. Відомий своєю дикою природою, вона є одним з основних туристичних визначних пам’яток Бразилії. Пантанал став місцем проживання для ссавців, які знаходяться під загрозою зникнення. Пантанал також є найкращим місцем у всій Америці, щоб побачити ягуара в дикій природі.

Поділись


• не пропусти• магазин

• новини партнерів