Українські винаходи. Самуїл Кругляк робить революцію

1161
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Сьогодні наш портал розповість вам про тінейджера, який увійшов до трійки найрозумніших вундеркіндів світу. Його винахід дійсно вартий уваги.

Самуїл Кругляк Нові джерела електроенергії – одне з найважливіших і найактуальніших напрямків для людства. Розробки в цій сфері ведуться постійно, адже нинішній стан справ не може нас влаштовувати: способи отримання потрібних всім кіловат або неймовірно дорогі, або неекологічні. І хто б міг подумати, що нове слово в цьому напрямку буде за десятикласником з невеликого містечка Олександрія Кіровоградської області. Зі своїм проектом з видобутку електроенергії з повітря (!) український тінейджер Самуїл Кругляк спочатку виграв міжнародний етап конкурсу науково-технічної творчості Intel ISEF 2015 року, а після взяв бронзу на Олімпіаді геніїв у Освего (США).

Проект “Отримання електроенергії з атмосфери” допоможе заощадити мільйони доларів в масштабах країни.

винахід КруглякаПолягає він у видобутку корисних кіловат за допомогою штучної іонізованої хмари, яка може виконувати свою функцію завдяки сильному електричному полю навколо неї. Як результат, один кіловат такої енергії буде коштувати копійки. Зрозуміло, використання технології в масштабах країн і цілого світу допоможе заощадити дуже великі кошти, а також є абсолютно безпечною для атмосфери. Проект мітить на звання справжнього прориву в сфері електроенергії і може по-справжньому змінити світ.

Американці гідно винагородили талант Самуїла: він отримав можливість вчитися в американському вузі, а також щомісяця отримуватиме стипендію розміром в 700 доларів. Батько юного генія сказав, що його син давно мріяв про навчання за кордоном – і тепер його мрія здійсниться. Прикро, що така людина, як і більшість інших геніїв нашої країни, поїде звідси – але крок Самуїла цілком логічний і його можна назвати правильним. З такою політикою підтримки винахідників і мізерною зарплатнею членів МАН наша країна завжди буде мати проблему відтоку інтелектуального потенціалу на Захід.

Джерело: weloveua

1 коментар

  1. Ось так завжди, ніколи не дооцінюють вчених (чи “нових”, чи “старих”). Пізніше, винаходи наших же розумних геніїв країна буде купувати за кордоном за величезні кошти, не оцінюючи і впроваджуючи їх на етапі “народження”. А зараз можна тільки сказати;
    БРАВО САМУІЛ !!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів