Cад Візлі

56
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Більше ста років тому в графстві Суррей, розташованому на південь від Лондона, був закладений ботанічний сад, якому судилося стати одним з найбільших і відвідуваних в Англії. Cад Візлі Королівського садівницького товариства має величезну колекцію рослин і цікавий в будь-яку пору року.

Сад Візлі в 1878 році заклав Джордж Фергюсон Візлі, член Королівського садівницького товариства. Великий любитель природи і досвідчений садівник, він мав намір розводити тут рослини, які важко приживаються на території Англії, і назвав своє дітище «Експериментальний дубовий гай». У 1902 році Візлі помер, і сад був куплений сером Томасом Ханбері, який створив знамениті сади в Італії. У наступному році він подарував сад Королівському садівничому товариству.

Сьогодні в Саду Візлі можна побачити багатющу колекцію найрізноманітніших рослин. Тут знаходяться різні декоративні сади, теплиці, дендрарії, різноманітні моделі ландшафтного дизайну. Привабливості Саду значно додала Двохсотлітня Оранжерея (Bicentenary Glasshouse), побудована в 2007 році. Займає площу в 10 тенісних кортів будівля зі скляним дахом поділена на 3 частини, і в ньому представлені рослини відразу з декількох кліматичних зон – пустелі, помірного клімату і тропіків.

Cад Візлі (1)

Cад Візлі (2)

Cад Візлі (3)

Cад Візлі (4)

Cад Візлі (5)

Cад Візлі (6)

Cад Візлі (7)

Cад Візлі (8)

Cад Візлі (9)

Cад Візлі (10)

Cад Візлі (11)

Cад Візлі (12)

Cад Візлі (13)

Cад Візлі (14)

Cад Візлі (15)

Cад Візлі (16)

Cад Візлі (17)

Cад Візлі (18)

Поділись

• не пропусти• магазин

• новини партнерів