Унікальні пам’ятки: 10 найвідомміших падаючих веж світу

456

Біг-Бен, Лондон, Великобританія
Годинникова вежа британського парламенту (більш відома як Big Ben) схиляється до північно-заходу на 0,26 градусів або 43.5см, згідно з документами, які були нещодавно оприлюднені. Рівень нахилу збільшився до 0,9 міліметрів на рік з 2003 року, позначається на ухилі постійні підземні роботи і лондонське метро.

Церква Suurhusen, Німеччина
Suurhusen споруда пізнього середньовіччя, в регіоні Східна Фрісландія на північному заході Німеччини. За даними Книги рекордів Гіннеса вона була найбільш похилою вежею в світі, хоча в 2010 році новобудова Capital Gate вежа в Абу-Дабі перебила цей рекорд. Шпиль Suurhusen залишається найбільш падаючої вежею у світі, нахил якої випередив всесвітньо відому Пізанську вежу на 1,22 градуса.

Дві вежі Болоньї, Італія
Дві вежі Asinelli і Garisenda в місті Болонья неухильно падають не дивлячись на всі старання міської влади, Висока вежа називається Asinelli менша, але вона більше відхилилася Garisenda, її відхилення від вертикалі вже становить 3,22 м

Башта церкви Франкенхаузен, Німеччина
Башта на схилі пагорба на околиці міста, постійно піддається впливу сильних вітрів Інженери звернули увагу, що швидкість, з якою вежа падає тепер складає 6 см в рік. У цьому випадку, вона може досягти переломного моменту протягом наступного десятиліття або близько того. Місцеві та державні чиновники погодилися витратити $ 1,5 млн., щоб спробувати стабілізувати вежу.

Пізанська вежа, Італія
Побудована на м’якій глині ​​вежа почала падіння через кілька років після початку будівництва. Після закінчення будівництва в 1350 році, вежа нахилилася близько чотирьох з половиною футів. До 1990 року вежа нахилилася ще на 4 м влада витратила майже два мільйони фунтів свинцю на злитки які повинні були бути розміщені на одній з його сторін, щоб не допустити її падіння.

Башта Нев’янськ, Росія
Башта Нев’янськ теж падає. Вежа розташована в центрі Нев’янська і є однією з найвідоміших на Середньому Уралі. Будівництво фінансувалося Петром Великим і була побудована в першій половині 18 століття відомим в Росії будівельником Акінфієв Демидов. Висота башти складає 57,5 м. За даними останніх вимірювань, відхилення верхньої частини вежі з прямим кутом в даний час 2,20 м. Точна дата будівництва вежі невідома, різні історичні джерела згадують дати між 1721 і 1745.

Пагода Tiger Hill
Пагода Tiger Hill або башта Huqiu знаходиться в місті міста Сучжоу, провінція Цзянсу. Вежа була побудована в більш пізній період П’яти династій (907-960 н.е.). Башта височить на висоті 47 м. Це семиповерхова будівля, побудована восьмикутника з блакитного цегли. Більше тисячі років вежа поступово нахиляється через впливів сил природи. Нахил вежі 2,32 метра. Вся структура важить близько 7000000 кг.

Вежа Бурана, Італія
Вежа Бурана, чи церква Св. Мартіно знаходиться на венеціанському острові Бурана. Будівля була побудована в 15 столітті, Не падає тільки тому що спирається на поруч стояче будівництво

Церква Oude Kerk, Нідерланди
Oude Kerk (Стара церква), прізвисько у церкві Oude Ян (“Старий Джон”), це готична протестантська церква у старому центрі міста Делфт, Нідерланди. Заввишки 75-метрів вона откланена на 1,98 см від вертикалі.

Башта Bedum, Нідерланди
Башта Bedum в північному голландському місті Bedum, також схиляється більше, ніж Пізанська вежа. висотою 55.86м, башта Пізи нахиляється близько 4 м, у той час як башта нахиляється Bedum в 2.61м (8,6 фути) на висоті 35.7m.
• магазин

• новини партнерів