10 унікальних “фішок” iPhone X, які вперше з’явилися на смартфоні

1290
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Вагомі аргументи, чому iPhone X став справді особливим гаджетом не лише для Аpple, але й взагалі на ринку смартфонів, пише Радіо Максимум.

12 вересня компанія Apple представила футуристичний iPhone X. Публіка вже висловила своє “фе”, справедливо зауваживши, що головну інновацію, а саме безрамковий екран, ми вже бачили у Samsung. Однак в iPhone X є чимало інших нововведень, які реалізовані на ринку смартфонів вперше.

1. Face ID

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195653

Ідея розпізнавання особи для розблокування пристрою не нова, проте жодна технологія не була такою досконалою. Компанія Apple представила в iPhone X систему надточного 3D-сканування TrueDepth, яка гарантує 100-відсоткове впізнавання, навіть якщо ви не поголилися або одягнули окуляри з капелюхом. Принаймні, так стверджують в Apple.

2. True Tone

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195661

Вперше ця технологія з’явилася в iPad Pro, і вона робить дуже просту річ – підлаштовує кольори і баланс білого на екрані відповідно до умов навколишнього освітлення. В результаті зображення на пристрої завжди виглядає так, як треба. Тепер True Tone є на iPhone X.

3. 4K з частотою 60 кадрів на секунду


Вперше запис 4K-відео Apple реалізувала в iPhone 6s. На той час було вже багато смартфонів з тією ж функцією, проте тільки в iPhone можна було робити ролики необмеженої довжини, та ще й з крутою стабілізацією зображення. А ось iPhone X став першим смартфоном, який навчився записувати плавне 4K-відео з частотою 60 кадрів на секунду: те, що треба, для динамічних сцен.

4. Slo-mo в Full HD і з частотою 240 кадрів на секунду

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195665

Так, є один смартфон, який вміє знімати більш повільне відео, – це Sony Xperia XZ Premium, якому під силу і 720 / 960p. Однак що стосується розширення Full HD, то тут iPhone X з 240 кадрами в секунду попереду. Це не просто slo-mo, а ультраякісне slo-mo.

5. Animoji

Кумедні анімовані емодзі в Apple Messages. Камера TrueDepth, що відповідає також за Face ID, створює маску вашого обличчя на основі рухів 50 м’язів. Потім iPhone X накладає цю маску на віртуального анімаційного персонажа, і він повторює вашу міміку. Таким чином можна записувати навіть аудіоповідомлення.

5. Портретне освітлення

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195666

При зйомці портретів iPhone X освітлює або затемнює ділянки в кадрі в реальному часі. Тобто смартфон імітує різні типи освітлення.

7. Камера TrueDepth

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195667

Таких фронтальних камер ще не було! Так, розширення всього 7 Мп, але камера вміє розмивати задній план так, що селфі виглядають ніби зробленими на “дзеркалку”.

8. Спалах True Tone Quad-LED Slow Sync

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195668

Спалах True Tone Quad-LED вже був в iPhone 7, але в iPhone X він отримала режим повільної синхронізації Slow Sync, який необхідний при нічний і вечірній зйомці, щоб акуратно підсвітити об’єкт і в той же час пропрацювати фон. Ось як це працює: затвор камери відпрацьовує довгу витримку, а спалах посилає короткий імпульс світла.

9. Чіпсет з нейропроцесором

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195669

Apple включила до складу чіпсета A11 Bionic двоядерний нейропроцесор, здатний проводити до 600 мільярдів операцій в секунду. Саме завдяки йому і стали можливими такі інноваційні фішки iPhone X, як Face ID, Portrait Lighting і Animoji.

10. Справді суцільний екран

10 унікальних "фішок" iPhone X, які вперше з'явилися на смартфоні - фото 195670

Apple не стала першою, хто створив абсолютно безрамковий смартфон із суцільним екраном. Однак саме їй вдалося зайняти дисплеєм максимально можливу площу лицьової панелі, позбувшись від ділянок як над, так і під ним.

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів