Відкриття археологів змусить переглянути теорію походження людини

1256
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Археологи наткнулись на рештки Homo Sapiens, вік яких перевищує 300 тисяч років, пише Знай

У Марокко вчені відкопали рештки Homo Sapiens, вік яких становить майже 300 тисяч років. Ця знахідка повністю перекреслю уявлення наукового світу про походження людини.

Про це повідомляється в журналі Nature. На сьогоднішній день існувало уявлення, що сучасна людина з’явилася у “колисці людства” десь на просторах східної Африки. Вчені вважали, що сталось це близько 200 тисяч років тому. Але нові археологічні розкопки повністю зруйнували цю теорію.

Знахідка свідчить про те, що вид Homo sapiens з’явився щонайменше на 100 тисяч років раніше, ніж вважалося. Крім того, вчені дійшли висновку, що він еволюціонував на території всього Африканського континенту.

Професор Жан-Жак Юблен з Інституту еволюційної антропології Товариства Макса Планка заявив, що невдовзі доведеться взагалі переписувати всі теорії та підручники.

Не можна говорити, що все швидко розвивалося в якомусь райському Едемі десь в Африці. На нашу думку, розвиток був більш послідовним, і це відбувалося на території всього континенту. Тому якщо і був райський сад, то їм була вся Африка“, — розповів науковець.

Серед виявлених скам’янілостей була частини черепа і нижньої щелепи. Вони належали п’ятьом різним особам. Це були троє дорослих, підліток та дитина. Поряд знайшли кам’яні знаряддя, кістки тварин і сліди пожежі.

Вчені визначили приблизний вік знахідки – від 300 до 350 тисяч років. Знайдений череп за своєю формою майже ідентичний формі черепа сучасної людини.

Поділись


• не пропусти• магазин

• новини партнерів