7 незвичайних ознак розумної людини

3783
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Дурні часто переоцінюють свій інтелект, а розумні люди схильні навпаки його недооцінювати. Якщо ви сумніваєтесь в своєму інтелекті, ймовірно, ви розумніші, ніж думаєте.

Ці ознаки допоможуть вам розібратися в ситуації.

Ви ходили в музичну школу в дитинстві

Вчені довели, що музика позитивно впливає на розвиток дітей. Усього лише після місяця занять у шестирічних дітей спостерігалося поліпшення мови, а після дев’ятого місяця гри на фортепіано – збільшився рівень IQ.

7 незвичайних ознак розумної людини - фото 167333

Ви – старша дитина в сім’ї

Статистика стверджує, що перша дитина має всі шанси вирости більш успішною та розумною, ніж молодші діти. Причина в особливих взаєминах батьків і чада, а не в генетиці.

Ви не страждаєте від ожиріння

Дослідники вимірювали ширину талії та IQ у 2200 чоловіків протягом 5 років і виявили негативну кореляцію. Чим більше жиру, тим важче вам думати.

У вас є кіт

До прикладу, ті, хто вибирає собак, за результатами досліджень, більш товариські, а от любителі котів показують кращі результати в когнітивних тестах.

7 незвичайних ознак розумної людини - фото 167334

Ви – шульга

7 незвичайних ознак розумної людини - фото 167332

За статистикою, серед злочинців і володарів високого IQ переважають лівші. Причини першого досі не встановлені, Друге пояснюють дивергентним мисленням, тобто особливою креативністю, властивою шульгам.

Ви – високі

Серед тисячі піддослідних високі люди показали кращі результати в когнітивних тестах.

Ви рано навчилися читати

7 незвичайних ознак розумної людини - фото 167331

Чим раніше, тим – розумніші. У 2012 році це підтвердили спостереження за 2000 парами близнюків. Читання розвиває невербальні звички, як мислення, і вербальні. Збільшується словниковий запас і вміння формулювати власні думки.

Ви – веселі

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 400 студентів-психологів. Вони пройшли тести на інтелект, а потім придумували смішні підписи до газетних коміксів. Незалежні оцінювачі найкумеднішими визнали ідеї найрозумніших студентів.

Ви – неакуратні

7 незвичайних ознак розумної людини - фото 167330

Безлад стимулює креативне мислення. 48 осіб попросили придумати незвичайне застосування м’ячу для пінг-понгу. Ті, хто думав про це в чистій кімнаті, значно відстали за кількістю ідей від тих, чия кімната знаходилася в творчому безладі.

Ви – сова

7 незвичайних ознак розумної людини - фото 167329

Вчені вважають перехід на нічний спосіб життя ознакою інтелектуальної еволюції.

Джерело: hyser.com.ua

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів