Секс як панацея, або сексуальні традиції стародавнього Китаю (фото) +18

9390

Увага, матеріал заборонений для перегляду неповнолітнім особам!

Китай є однією з найдавніших держав і вагомим культурним центром. І якщо в СРСР сексу не було, то в Китаї – був!

В цілому

Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Якось раз я була в гостях в одній дуже романтичій квартирі – у такій б знімати голлівудські мелодрами в дусі Вуді Аллена. Не будинок, а оселя мудрості – на стінах полиці, статуетки, портрети, а на полицях книги. Я випадково взяла з полиці «Китайський ерос» – в якому було тисяча сторінок, 1993 року випуску, в тканинній обкладинці, невибагливого бежевого кольору, як тоді було прийнято. А там …

У СРСР еротика була захована в спеціальних бібліотеках, недоступна простим смертним – навіть стародавня грецька, що вже говорити про китайську. У великих радянських синологів був доступ до джерел – вони, зрозуміло, всі знали, тільки сказати не могли. І ось в Перебудову, коли подув вітер свободи, а папір на складах ще не закінчився, вони взяли та й виклали всю правду – зібрали буквально все, що знали про китайські еротичні традиції, без прикрас, без забобонів, до збірки, яка перевертає всі наші нинішні поняття про сексуальне життя. Ця книга шокує нас, що живуть у двадцять першому столітті, що бачили нібито все в інтернеті.

Чи знаєте ви, що якщо пару тижнів безперервно займатися сексом, то почнеться лактація? «Виділення в період коїтусу грудного секрету – явище, маловідоме в нашому сучасному житті, але пов’язано це виключно з його особливостями: на секс приділяється час, як правило, не достатній для отримання такого ефекту. У жінки, навіть коли вона не народжувала, лактація може відбуватися в тому випадку, якщо вона щодня має тривалі і якісні зносини, а також максимально сильні відчуття оргазму. Згідно з дослідженнями гормональних процесів у жіночому організмі, встановлено, що в середньому виділення молозива починається після двох тижнів таких щоденних зносин».

Звідки ж нам це знати, ми ж не займаємося любов’ю так довго, та ще за китайською технологією. Суть її, коротенько, в наступному: китаєць не повинен кінчати, а його жінка повинна кінчати якомога більше. Його нагорода – «іньська рідина», тобто всі секрети, яких можна домогтися від жіночого тіла, включаючи вагінальний секрет, слину і молозиво. Вважається, що вони подовжують життя.

Виявляється, нормою була участь дітей в сексуальних іграх. З дванадцяти сувоїв, що зберігаються в Ермітажі, діти присутні на двох – як правило, грають або спостерігають. «У китайському еротичному мистецтві це цілком звичайне явище», – каже Книга.

Наявність спостерігача – також норма. Найчастіше підглядають жінки, але буває, що і чоловіки – через прозору ширму або через якийсь фікус. Так часто буває в лесбійських сценах: адже зображень жінки або жінок без чоловіків просто не існувало, але начебто не через сексизм, а через те, що це суперечило самому пристрою світу: якщо є Інь, то повинен бути і Янь.

1_5a

Сексизм, втім, теж присутній – в основному всі описи розраховані на чоловіків, це їх стародавні тексти вчать сексуальної техніки і продовженню ерекції, це їх переконують не еякулювати, якщо немає мети зачати дитину, це їм підказують, що жінок має бути якомога більше: «Якщо хто-небудь постійно спить з однією і тією ж жінкою, то її життєві сили поступово слабшають аж до того, що вона більше не може принести чоловікові користь. Вона просто харчується його силою, а він через це худне ». Але оскільки мета цього сексизму – максимальне задоволення жінки, то їх навіть якось складно звинувачувати. До того ж китайська історія знає випадки, коли жінки використовували секс з чоловіками для досягнення довголіття і насильницького відбирання енергії Янь: «Учитель Чун Хе сказав:« Не тільки чоловік здатний продовжувати життя. На це здатна і жінка. Сі-ван-му (Цариця Заходу), богиня давнини, знайшла Дао (Шлях), живлячи своє жіноче начало. Досить чоловікові переспати хоча б один раз з жінкою, що володіє цими методами, він захворіє від виснаження. Такі жінки мають променисту шкіру і не потребують косметики … У Сі-Ван-Му не було чоловіка, і вона любила спати з молодими чоловіками. Але прості люди не повинні знати, чому вона так чинила…»

Шкода, не написано для простих людей, як саме Сі-Ван-Му любила з ними спати. У чудовій і душевній передмові нині покійного Ігоря Семеновича Кона говориться, що багато хто буде використовувати цю книгу з практичною метою, і що в прагненні стати майстерним в спальні немає нічого соромного.

Дійсно, деякі відомості абсолютно практичні. Так, наприклад, що жінки в Китаї спали одна з одною, пристібаючи штучний член до п’ятки або до стегна, а зовсім не туди, де він розташований у чоловіка – такий спосіб для жінки надто трудомісткий.

2

Добра третина книги присвячена джерелам, оповідають, як за допомогою сексу позбутися хвороб.

Ось, наприклад, засіб проти закрепів: «Чоловік лежить на спині, а жінка, спираючись на руки, сидить на ньому верхи. Вона вводить «нефритове стебло», і обидва починають рухатися. Коли жінка досягає оргазму, слід зупинитися. Чоловікові не можна вивергати сім’я. Якщо повторювати вправу по дев’ять разів на день, після закінчення десяти днів настане одужання». Російський народний спосіб полягає в іншому, але китайці анальний секс не вітали, так само як і некрофілію – вони вважали, що від цього можна захворіти.

Дуже багато корисних порад дала Чиста діва Жовтого імператора у відповідному древньому тексті. Ось, наприклад: «Жінка лягає на живіт, піднімає зад. Чоловік вводить член зверху. Він робить рухи вісім разів по дев’ять, після чого акт закінчується. В результаті кістки наповнюються кістковим мозком».

А якщо мучить кашель, депресія, а також важко стояти на одному місці, то для лікування хвороби існує наступний спосіб: «Жінка лягає на спину, згинає ноги в колінах, обхоплюючи ними чоловіка. Чоловік неглибоко вводить «нефритове стебло». Жінка сама здійснює рухи, і, коли вона отримує оргазм, акт припиняється. Чоловік не повинен досягати задоволення. У день робиться дев’ять разів. Курс становить десять днів».

Є відмінна порада, як збільшити пеніс. «Дикий перець (Xanthoxylum piperitum), копитняк Зибольда, цістанхе солончакова (Cistanche salsa). Взяти всі три лікарства порівну. У просіяному вигляді помістити в жовчний міхур собаки і вивісити його на стіну в житловому приміщенні. Протягом 30 днів натирати статевий член, який повинен зрости на 1 цунь».

Критичні дні

Однак все це щастя не може тривати цілий рік. Слід дотримуватися обмеження.

«Існують дні, в які не можна здійснювати злягання, а саме: перший і останній дні місячного циклу, дні початку першої і третьої чверті місяця, повний місяць, шість днів шістдесятирічного циклу під знаком дин 4-й, 14-й, 24-й, 34-й, 44-й, 54-й і шість днів під знаком бін 3-й, 13-й, 23-й, 33-й, 43-й, 53-й , дні руйнування (по) 23 , двадцять восьмий день місячного місяця, дні місячного затемнення і коли дме сильний вітер, йде злива, відбувається землетрус, гримить грім, блискавка, стоїть сильний холод або сильна спека, в дні настання весни, осені, зими і літа, протягом п’яти днів весільного ритуалу. Особливо важливо дотримуватися ці заборони і уникати з’єднання Інь і Янь у рік, що збігається за знаком з роком народження. Крім того, злягання протипоказано в дні бін-цзи 13-й і дин-чоу 14-й після зимового сонцестояння і дні Ген-шень 57-й і синь-ю 58-й після літнього сонцестояння, а також після миття голови, в стані втоми після далекої подорожі і при сильній радості чи сильному гніві».

В інший час все можна – крім як спати «з ревнивими, фригідними, сумними і недобрими, а також достатньо «наситившись» жінками».

3

Про дітей

Тут Книга каже воістину вичерпно: «Кожна жінка після того, як завагітніє, повинна здійснювати добрі справи, не дивитися на погані видовища, не слухати поганої мови, вгамувати хтиві помисли, не проклинати і не паплюжити, не сваритися, не боятися і не турбувати, не втомлюватися і не втомлювати, не сумувати і не засмучувати, не їсти сиру, холодну, оцтову, брудну і гарячу їжу, не їздити ні в возі, ні верхи, не підніматися високо, не наближатися до глибин, не спускатися згори, не поспішати при ходьбі, не приймати еліксир безсмертя, не вдаватися до голковколювання і лікувального припікання. У всіх випадках їй потрібно заспокоювати серце, виправляти помисли, постійно слухати читання канонічних книг. Якщо слідувати цим приписам, то діти будуть розумними і тямущими, мудрими і розважливими, вірними і чесними, стійкими і добрими. Це називається вихованням зародка».

І ще: «Божевільний зачатий в грозу. У четвертому – п’ятому місячному циклі, в період великих дощів і гуркоту грому, шляхетні люди утримуються від інтимної близькості , низькі ж люди бездумно злягаються, а потім народжують дітей, які неодмінно стануть божевільними».

Епілог

Священик Лю Цзін вчить: «Слід просто, без будь-яких особливих поз злягатися і не вивергати сім’я … входити потрібно, поки член ще м’який, виходити – коли він стає напруженим. Між входами слід робити перерву. Якщо займатися любов’ю таким чином десятки разів на день, життя подовжиться само по собі».

З цим складно сперечатися.

6a-877x1024

9a-1024x721

52278

10365093_4

12022334_6_x

12831303_6_x-1024x708

Andr50

Andr51

horse-two-1024x576

tumblr_m7xr8qk1UA1ry0vtbo1_500

Поділись

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів