33 цитати Моніки Беллуччі про життя і красу

2751

Одна з найкрасивіших жінок світу ніколи не відмовляє собі у «шкідливій» їжі, і при цьому завжди залишається у формі. І вона навіть не приховує секрету своєї краси – просто любити себе у дзеркалі.

Ім’я Моніки Беллуччі – синонім жіночої краси, її називають «італійською богинею», вона приковує увагу своєю неймовірною жіночністю і сексуальністю. Монікою Белуччі захоплюється весь світ: їй 54, але вона як і раніше чарівна.

З дитинства батьки стригли її дуже коротко, щоб волосся росло сильним і об’ємним, одягалася вона теж як хлопчик, і до 12 років була, як вона говорила, зачуханою. Але з початком свого дозрівання бридке каченя перетворилося на прекрасного лебедя. Разом з любов’ю чоловіків прийшла заздрість дівчаток, і Моніка часто була одна, без подруг, присвячуючи весь час навчанню. Відразу після школи Моніка вступила до університету на юриста, а щоб забезпечити себе, працювала офіціанткою. В цей же час вона знайомиться зі стилістом П’єро Мантануччі. Він допомагає їй знайти свій образ і вмовляє сходити на кастинг у модельну агенцію. Там в юній красуні відкривають величезний потенціал і Беллуччі підписує модельний контракт. На навчання часу не залишається, і Моніка вирушає завойовувати світ без освіти.

Секрет краси Моніки не тільки у генах, апетитній фігурі і чуттєвих формах, але і в її мудрому погляді на світ.

 1. Одного разу мене просто вразила така думка: «Красиві жінки створені для хлопців, позбавлених уяви». Я знаю безліч красивих людей, чиє життя – це суцільний жах. Адже у них немає нічого, крім краси, тому що їм нудно з самими собою, тому що вони існують, лише відображаючись в очах інших.
 2. Фарбувати губи – це еротичний жест, красивий і чуттєвий. Це ритуал, що передається від жінки до жінки, – так робили мої мама і бабуся. Дуже зворушливо згадувати, як бабуся в 80 років фарбувала губи перед виходом з дому. І це було сміливо: вона показувала, що ще хоче подобатися і бути молодою.
 3. Ти гарна, коли вважаєш себе такою. Зовсім не важливо, що думають інші.
 4. Краса надихає поетів, але ображає посередніх людей. Хтось сприймає красу як образу. Краса провокує цікавість і лють, робить людей агресивними. Коли красива жінка входить в приміщення, більшість чоловіків відчувають бажання, а більшість жінок – злість.
 5. Я ніколи не буду худою. Я по натурі досить лінива. Люблю поїсти. Я справжня – така. І не маю наміру ставати несправжньою.
 6. Іноді можна зустріти інфернального покидька, від якого будеш божеволіти. Демони людини так само привабливі, як і чесноти.
 7. Для чоловіків любов – це частина життя. Для жінок любов – життя.
 8. У дитини є красива лялька, вона любить її, але їй хочеться її зламати, щоб дізнатися, що всередині. Ми поводимося так само.
 9. Я дуже рано стала незалежною і навіть не знаю, як це – просити щось у чоловіка. Я можу розраховувати на себе, і для мене це важливо. «Утриманка» по-італійськи буде mantenuta, буквально «та, яку тримають в руці». А я не хочу, щоб хтось тримав мене в руці.
 10. Краса для жінки стає проблемою тільки у двох випадках: коли її немає і коли немає нічого, окрім краси.
 11. Краса – великий шанс, за це можна тільки дякувати. До того ж вона пройде, треба лише зачекати. Як сказав хтось розумний, її дії відводиться тільки три хвилини, а потім ти повинен зуміти втримати на собі погляд.
 12. Жінка може любити так, ніби ніколи не піде. Але може наступити такий день, піде так, ніби зовсім і не любила.
 13. Люди можуть пробачити людині розум, навіть талант, але красу – ніколи.
 14. Краса стає живою і цікавою, коли вона прихована одягом.
 15. Я була моделлю ще зовсім молодою дівчинкою. Це було весело, але якби я залишилася всього лише моделлю до цього дня – я б наклала на себе руки.
 16. Любов живе тільки тоді, коли є повага один до одного і свобода. Бажання володіти іншим як річчю – абсурд.
 17. Не розумію жінок, які говорять, що чоловіче бажання їх принижує. По-моєму, вони просто не в ладу з собою.
 18. Я знаю, що мені не можна борошняного, не можна хліб і пасту. Але що робити … Терпіти не можу заборон. Іноді шматочок задоволення необхідний, правда? Шкідливо, звичайно. Але ще шкідливіше – відмовляти собі у всьому.
 19. Замість того, щоб ходити в спортзал, я ношу чорне – це набагато практичніше і приємніше.
 20. Краса і справді сила, але тільки якщо ти вмієш нею користуватися. Це все одно що мати «феррарі»: якщо не вмієш їздити по-справжньому, вона тобі ні до чого.
 21. Я відчуваю себе наодинці з собою добре і комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох дуже красивих людей, чиє життя жахливе. І їм дуже погано наодинці з собою. Відчувати внутрішній комфорт – це не те, як ти виглядаєш зовні, а те, як ти відчуваєш всередині. Я щаслива людина, тому що зазнала багато любові по відношенню до себе – у мене дуже велика сім’я.
 22. Нам ніхто не належить: ні наші чоловіки, ні діти. Ми можемо тільки чимось ділитися з людьми, яких любимо.
 23. Ні за що на світі не хотіла б, щоб мені знову було двадцять. Зараз я набагато щасливіше, ніж тоді, адже в тому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо бути, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я точно знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити.
 24. Не потрібно ненавидіти людей, які заздрять, тому що вони визнають, що ти краще.
 25. По-моєму, нерозумно, будучи молодою і красивою, ставати утриманкою якогось товстосума, нескінченно марнувати життя на тусовках. Краса повинна допомагати нам знайти гармонію, любов і сенс в цьому божевільному світі.
 26. Жіночність – це гармонія, природність і чуттєвість.
 27. Це недолік, якщо ти красива і дурна, але якщо якщо ти розумна і знаєш як використовувати свою красу – це гідність.
 28. Людський розум розвивається в технологічному плані, але не в плані почуттів.
 29. Коли люди розлучаються, це завжди трагедія. У той же час, якщо вони залишаться разом, це може бути ще гіршою трагедією.
 30. Чоловіки намагаються утримати владу за рахунок жінок. Вони бояться самостійних красунь, їх тягне до молоденьких незрілих дівчаток, поруч з якими чоловіки здаються собі сильними.
 31. У старості я б вважала за краще спостерігати за своїми дітьми, ніж дивитися свої фільми.
 32. Жінка-акторка трохи більше, ніж жінка. Чоловік-актор трохи менше, ніж чоловік.
 33. Коли я була зовсім молодою, я всім хотіла довести, що у мене є ще й мізки. Зараз мені все одно.
Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів