Після 13 років життя в клітці лев робить перші кроки по траві (ворушливе відео)

47
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

664969388001_4233199643001_8075913-20150513-112720-VIDEO-STILL

Лев на прізвисько Уїлл 13 років жив у тісній клітці і виступав у цирку, а потім йому пощастило потрапити в бразильський заповідник Rancho dos Gnomos Santuário.

Тут оточують турботою диких тварин, що опинилися з вини людини в складних ситуаціях. Це і циркові звірі, і представники фауни, що залишилися без звичного місця проживання через вирубку лісів, і колишні учасники різного роду «боїв», і врятовані від браконьєрів тварини.

Відео було знято в 2006 році, але опубліковано тільки зараз. Сам Уїлл, на жаль, вже помер від природних причин, але останні 5 років свого життя він провів поза стінами тісної клітки. Мешкаючи на великій території заповідника, він міг вести природний спосіб життя і спілкуватися з іншими левами. «Він помер щасливим», – кажуть доглядачі.

Сумніватися в цьому не доводиться: перші ж кадри кроків на волі показують, як тварина вперше запускає лапи в грунт і радісно бігає по траві, як левеня. Адміністрація заповідника розповідає, що до кінця своїх днів Уїлл дуже любив просто лежати на траві і дивитися на небо.

/fit4brain.com/

Поділись

1 коментар

  1. Opz!! Mujer Adicta! jeje esto se parece a un test, si contestas mas de la mitad eres una adicta. jeje Carlos, me encanta leer tus notas, son relativamente cortas (en pocas palabras resumes lo que otros bloggeros lo escribirian en frases y frases inmeltinabres), claras, interesantes y muy utiles. Pd: No me anda el acento, sorry! Saludos Belen Calvo

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів